VRT MOTORSPORT Kroměříž se představuje

Motoristický klub VRT byl založen v roce 1992 ,jako sportovní motocyklový oddíl pod tehdejším Svazarmem Kroměříže. Zakladatelem klubu byl současný předseda a manažer VRT Vladimír Procházka (vícemistr ČSSR 1988 a 1989 v enduru a mistr Moravy 2005 a 2007 v motokrosu) . Hlavním cílem tehdejšího klubu bylo vytvoření kvalitního zázemí pro dva reprezentační jezdce ČR (Bohumil Poslední , Radek Lavička), kteří se účastnili MEZ M ČR,mistrovství Evropy a mistrovství světa v motocyklových soutěžích enduro.Tito jezdci úspěšně reprezentovali klub VRT,sponzory a region Kroměříže na světové úrovni.
V roce 1998 se zrodila myšlenka vybudovat v Kroměříži nový sportovní motokrosový areál,který by se stal centrem pro širokou motoristickou veřejnost a klub VRT by zde mohl pořádat různé sportovní akce.Tato skvělá myšlenka přilákat do Kroměříže i sportovce z jiných regionů se rychle zalíbila i představitelům Města Kroměříže a klubu VRT byl pronajat pozemek bývalého vojenského cvičiště Hvězda v Těšnovicích.V průběhu dvou let se nám díky sponzorům podařilo vybudovat krásný sportovní areál,který si rychle získal dobré jméno.Od roku 2001 se zde pořádaly každoročně motokrosové závody přeboru Moravy, 4x jsme pořádali MEZ M ČR v enduru ,1x M Evropy v motokrosu juniorů, 2x zde testovala vozidla Škoda Mladá Boleslav a v květnu 2006 byly pro Import Volkswagen Group Praha uspořádány dva propagační a prodejní dny VW TOUAREG EXPERIENCE 2006.
V roce 2009 představitelé Města Kroměříže klubu VRT neprodloužili nájemní smlouvu na výše uvedený pozemek v Těšnovicích a proto sportovní aktivity VRT přešly takzvaně z bláta do louže. To znamená ,že vůně benzínu a zvuk závodních motorů se přesunul na vodní hladinu řeky Moravy.Podařilo se nám vyřídit povolení k jízdě vodních skútrů v dvoukilometrovém úseku řeky Moravy proti proudu od Bělovského jezu u města Otrokovice.Toto motoristické závodní odvětví již v roce 2008 učarovalo mladým závodnicím Šárce a Terezii Procházkovým a proto manažer Vladimír Procházka začal budovat nové sportovní odvětví v Kroměřížském regionu. V sportovní sezóně 2009 se Terezie umístnila na 2 místě, Šárka na 3 místě v celkovém hodnocení M Evropy třídy SKI junior a v MEZ M ČR každá obsadila absolutně první místo ve své kategorii. Z tohoto stručného přehledu úspěchů klubu VRT lze usoudit,že manažerské schopnosti Vladimíra Procházky jsou kvalitní zárukou propagace smluvních reklamních partnerů sportovního klubu VRT Kroměříž.

Nabídka reklamní a propagační spolupráce

Představili jsme vám motoristický klub VRT Kroměříž ,který by rád propagoval a reprezentoval vaši společnost na atraktivních mezinárodních a celostátních akcích v sportovní jízdě na vodním skútru. Jízda na vodním skútru je bezesporu atraktivní adrenalinový a vzrušující sport,který v současném technickém pokroku rychle získává velký zájem jezdců a diváků. Bojuje se v nebezpečných vodních vlnách doslova o každý metr závodní dráhy a vítězí ten ,který má nejrychlejší reakci správně posoudit vzniklou situaci, odvahu , fyzickou a technickou připravenost.
Závody na vodních skútrech poskytují divákům neopakovatelný adrenalinový zážitek v atraktivním prostředí a sponzorům se tímto otvírají nové možnosti prezentovat své výrobky a firmu.Početné divácké a jezdecké návštěvy jsou tou nejcennější odměnou pořadateli a sponzorům ,kteří se rozhodli podpořit tento atraktivní motoristický sport.Loga firem lemují vodní břehy a provázejí jezdce,techniku a jejich doprovody na jednotlivých závodech takřka po celé Evropě.

Základní nabídka reklamy

Reklamní transparenty a vlajky s vašim logem na loděnici v Otrokovicích.
Logo umístněné na výstroji jezdců a doprovodů.
Logo na vodních skútrech našich jezdců.
Logo na všech tiskovinách vydaných k pořádanému závodu.
Logo na doprovodných vozidlech klubu VRT.
Propagace sponzorů v regionálních novinách.
Vydávání reklamních materiálů u formální přejímky závodu.
Vydávání reklamních materiálů divákům.

Další možnosti spolupráce

Volný vstup na všechny pořádané sportovní akce vodních skútrů v ČR . Zviditelnit vaši společnost v doprovodném programu nebo při vyhlašování výsledků závodu.
Možnost nabízet a propagovat produkty a služby vašich obchodních partnerů v areálu závodu.

Doporučujeme celoroční pronájem

V blízkosti Otrokovické loděnice vede nově vybudovaná cyklostezka a proto zde umístněná reklamní plocha můžete kvalitně celoročně propagovat a prezentovat vaši firmu nebo společnost .Tato reklama je účinná po celou sportovní sezónu ,která trvá přibližně od března do října daného roku.
Věříme,že naše nabídka vás dostatečně zaujala a tím i přispěje k rozšíření a doplnění vašich reklamních aktivit.Vaše kladné rozhodnutí vám umožní vstoupit do mezinárodního adrenalinového sportovního dění ,které je rok od roku sledovanější a atraktivnější podívanou. Posuďte prosím všechny nabízené možnosti a vyberete si z naší kvalitní a prestižní nabídky.
Vedení klubu VRT Kroměříž již prokázalo,že dokáže profesionálně pracovat s finanční a materiální podporou smluvních partnerů a sportovní činností opravdu kvalitně a efektivně propagují partnery VRT , Kroměřížský a Zlínský region

Sportovní kalendář

na www.jetski.cz

Otevírací doba:

Po: 9:00-17:00
Ut: 9:00-17:00
St: 9:00-17:00
Ct: 9:00-17:00
Pa: 9:00-17:00
So-Ne: po telefonické dohodě

Těšíme se na Vaši návštěvu.

© 2017 VRT Autocentrum Kroměříž | Správa webu Fubah.cz